Pensjonat

Morskie Ogrody to idealne miejsce na Twój urlop. Tu możesz odetchnąć, zatrzymać się i odprężyć w cichej i spokojnej okolicy, w pachnącym sosnowym lesie, zaledwie 100 metrów od morza..

W Morskich Ogrodach czekają na Ciebie 3, 4 lub 5 osobowe kompleksowo wyposażone apartamenty. Każdy z nich oprócz łazienki ma także balkon lub taras, w pełni zaopatrzony aneks kuchenny oraz telewizję satelitarną. W Morskich Ogrodach jest też ogrodzony parking dla samochodów i rowerów oraz miejsce na relaks przy grillu.
Blisko pensjonatu są restauracje, sklepy spożywcze oraz wypożyczalnia sprzętu rowerowego. Portal Meteor przyznał nam wyróżnienie - "Gwarancja Satysfakcji", potwierdzające jakość naszych usług.

»
100 metrów do morza

Wystarczy tylko przejść przez ulicę i już zaczyna się zejście na plażę.   

»
Cicha i spokojna okolica

Pensjonat jest położony w pachnącym, sosnowym lesie, niecały kilometr od centrum Pobierowa.

»
W pełni wyposażony aneks kuchenny

w jego skład wchodzi m.in.: płyta ceramiczna, lodówka z zamrażarką, komplet garnków i patelnia, zastawa na 6 osób (w tym kieliszki do wina i pokale), sztućce, czajnik elektryczny, dzbanek do herbaty,  akcesoria kuchenne: deska, miska, sito do owoców oraz zestaw kawowy.

»
Duże, przestrzenne apartamenty

Nasze apartamenty mają od 28 do 40 metrów kwadratowych. Każdy apartament ma balkon lub taras. 

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o rabatach, promocjach oraz ofertach handlowych i marketingowych od Sylwester Białaszczyk Morskie Ogrody z siedzibą w Pobierowie (72-346) przy ul. Grunwaldzkiej 147, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie wniesienia skargi do GIODO/Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pełna treść klauzuli.
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Taki adres już istnieje.
Adres został dodany. Dziękujemy!

Nasze Zalety

700 metrów <br> do centrum
700 metrów
do centrum

Social Media

Pozostańmy w kontakcie przez cały rok