Atrakcje

W okolicach Pobierowa wybór atrakcji turystycznych jest ogromny, każdy znajdzie coś dla siebie:

Aktywnym i spragnionym ruchu polecamy przede wszystkim odwiedzenie licznych stadnin koni np. w Redlinach czy Trzęsaczu, wizytę na polach golfowych oraz wycieczkę do Rezerwatu Żubrów w Wolińskim Parku Krajobrazowym.

Miłośnikom historii na pewno spodobają się ruiny średniowiecznego kościoła w Trzęsaczu oraz latarnia morska i Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu.

Dla wielbicieli wycieczek niepieszych rekomendujemy przejażdżkę kolejką wąskotorową z Trzęsacza do Pogorzelicy oraz rejsy wycieczkowe z Dziwnowa stylizowanymi statkami.

A miłośników życia miejskiego zapraszamy do Międzyzdrojów na  Promenadę Gwiazd.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, przygotowaliśmy specjalny przewodnik po najpopularniejszych atrakcjach odwiedzanych przez wczasowiczów, którzy wybrali noclegi w Pobierowie (oferty Meteor). 

Znajdziecie go Państwo tu: http://www.pobierowo.net.pl/przewodnik/8824/html/

Newsletter

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji o rabatach, promocjach oraz ofertach handlowych i marketingowych od Sylwester Białaszczyk Morskie Ogrody z siedzibą w Pobierowie (72-346) przy ul. Grunwaldzkiej 147, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia niniejszej zgody. Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, jak również o przysługującym mi prawie wniesienia skargi do GIODO/Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Pełna treść klauzuli.
Proszę podać adres e-mail.
Niepoprawny adres e-mail.
Taki adres już istnieje.
Adres został dodany. Dziękujemy!

Nasze Zalety

Duże, przestronne apartamenty
Duże, przestronne apartamenty

Social Media

Pozostańmy w kontakcie przez cały rok